Сайлентблок важеля передня вісь Chevrolet Cruze J300 09- Opel Astra OLD CVKD-88 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0549 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 59.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Volt, Astra, Jumper, Malibu, Cruze |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 169 ₴



