Топ продаж

Сальник клапана IN/EX FORD/PSA 2,0-2,4 TDCI 16V 7x12/24,2x18,8 (вир-во Elring)
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 027.740
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана IN/EX FORD/PSA 2,0-2,4 TDCI 16V 7x12/24,2x18,8 (вир-во Elring)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 027.740 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 18.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 24.2 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Fiat, Jaguar, Citroen, Peugeot, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Jumper, Transit Tourneo, Transit Custom, Defender, Boxer, Transit, Ducato |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴


