Фільтр повітряний MB C, CLS, E, GLC, GLE, S (вир-во Blue Print)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADU172234 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, SLC, GLC, SL, CLS |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 186 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941 ₴



