Топ продаж

Фільтр повітряний Audi, Seat, Skoda, VW (вир-во BOSCH)
623 ₴
- В наявності
- Код: 1987429404
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Audi, Seat, Skoda, VW (вир-во BOSCH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987429404 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 70.3 мм |
| Довжина | 344.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Yeti, Passat, Toledo, Altea, Touran, Tiguan, Scirocco, Q3, Superb, Jetta, Caddy, Octavia, Alhambra, TT, Beetle, A3, Leon, Eos, Golf |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴


