Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA 2.0 12- (вир-во BOSCH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400287 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 291 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, Formentor, TT, Caddy, Leon, Superb, Golf, Touran, A3, Octavia, Tiguan, Q3, Ibiza |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 176.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴



