Втулка стаб. задня вісь d=15,5 Hyundai Tucson 04- ix35 KIA OLD CVKH-186 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0321 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 15.5 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴



