Втулка стаб. передня вісь d=23 Hyundai Tucson 13-15 ix35 KIA OLD CVKH-189 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0324 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴



