Втулка стаб. передня вісь d=24 Hyundai SantaFe 12- KIA Sorento OLD CVKK-93 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0341 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴



