Сайлентблок амортизатора Mitsubishi Pajero 90- OLD CVM-7 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0357 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 34 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 36.9 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴



