Втулка стаб. передня вісь d=28 Mitsubishi Pajero 97- OLD CVM-14 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0364 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴



