Втулка стаб. передня вісь d=20 Mitsubishi Pajero 96- OLD CVM-15 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0365 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 39.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴



