Сайлентблок важеля передня вісь 48х53х16 Mitsubishi Pajero 00- OLD CVM-18 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0368 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 76.6 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 61.8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴



