Сайлентблок важеля передня вісь Mitsubishi Pajero 90-00 OLD CVM-25 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0375 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.6 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Pajero, Galloper |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651 ₴



