Втулка стаб. передня вісь d=19,5 Mitsubishi Lancer 07- OLD CVM-32 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0382 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴



