Втулка стаб. передня вісь d=21,5 Mazda 323 91-98 OLD CVMZ-3 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0386 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴



