Сайлентблок важеля передня вісь низ Nissan Pathfinder 05- Navara OLD CVN-8 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0399 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 34.2 мм |
| Довжина | 47.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 11.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴



