Сайлентблок важеля задня вісь Nissan Pathfinder 05- OLD CVN-12 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0403 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 73.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



