Втулка стаб. задня вісь d=17 Nissan Qashqai 06- OLD CVN-19 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0410 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴



