Втулка стаб. передня вісь d=22,5 Nissan Qashqai 06- X-Trail Juke OLD CVN-23 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0414 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.5 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴



