Втулка стаб. передня вісь d=25,5 Suzuki Grand Vitara 05- OLD CVS-2 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0417 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 25.5 мм |
| Довжина | 43.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴



