Втулка стаб. передня вісь d=15 Subaru Impreza 00- Legacy OLD CVSU-13 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0432 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴



