Втулка стаб. задня вісь d=14,8 Subaru Forester 05- Legacy Impreza OLD CVSU-15 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0434 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.8 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴



