Топ продаж

Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21 (вир-во CTR)
410 ₴
- В наявності
- Код: GV0456
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0456 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 20.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Hiace, HiAce |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Hiace|Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴


