Топ продаж

Втулка стаб. передня вісь d=22 Toyota Camry 30 01-06 OLD CVT-45 (вир-во CTR)
142 ₴
- В наявності
- Код: GV0480
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стаб. передня вісь d=22 Toyota Camry 30 01-06 OLD CVT-45 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0480 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴


