Топ продаж

Втулка стаб. задня вісь d=15,5 Toyota Camry 40/50 06- Lexus OLD CVT-48 (вир-во CTR)
119 ₴
- В наявності
- Код: GV0483
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стаб. задня вісь d=15,5 Toyota Camry 40/50 06- Lexus OLD CVT-48 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0483 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 15.5 мм |
| Довжина | 35.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Camry, Aurion, ES |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴


