Топ продаж

Сайлентблок важеля передня вісь Toyota RAV4 05- Corolla OLD CVT-62 (вир-во CTR)
394 ₴
- В наявності
- Код: GV0497
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля передня вісь Toyota RAV4 05- Corolla OLD CVT-62 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0497 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 65.8 мм |
| Довжина | 41.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 16.3 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Prius, Mirai, Corolla, RAV4, Auris |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴


