Топ продаж

Втулка стаб. задня вісь d=18,5 Toyota Avensis 03-08 OLD CVT-90 (вир-во CTR)
186 ₴
- В наявності
- Код: GV0525
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стаб. задня вісь d=18,5 Toyota Avensis 03-08 OLD CVT-90 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0525 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.5 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴


