Топ продаж

Втулка підвіски OLD CVKD-86 (вир-во CTR)
179 ₴
- В наявності
- Код: GV0527
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка підвіски OLD CVKD-86 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0527 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴


