Топ продаж

Втулка стаб. задня вісь d=14,6 Hyundai Sonata 14- Tucson KIA K5 15- OLD CVKK-102 (вир-во CTR)
164 ₴
- В наявності
- Код: GV0530
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стаб. задня вісь d=14,6 Hyundai Sonata 14- Tucson KIA K5 15- OLD CVKK-102 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0530 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.6 мм |
| Довжина | 45.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | I30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴


