Топ продаж

Сайлентблок балки задньої Hyundai Accent 10- Elantra i10 KIA OLD CVKH-202 (вир-во CTR)
968 ₴
- В наявності
- Код: GV0548
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки задньої Hyundai Accent 10- Elantra i10 KIA OLD CVKH-202 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0548 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 78.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 84 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 84 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴


