Топ продаж

Сайлентблок важеля передня вісь Chevrolet Cruze J300 09- Opel Astra OLD CVKD-88 (вир-во CTR)
2 169 ₴
- В наявності
- Код: GV0549
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля передня вісь Chevrolet Cruze J300 09- Opel Astra OLD CVKD-88 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0549 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 59.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Volt, Astra, Jumper, Malibu, Cruze |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 169 ₴


