Топ продаж

Втулка стаб. задня вісь d=12,5 KIA Cerato 06- OLD CVKK-106 (вир-во CTR)
202 ₴
- В наявності
- Код: GV0600
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стаб. задня вісь d=12,5 KIA Cerato 06- OLD CVKK-106 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0600 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 12.5 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴


