Топ продаж

Сайлентблок важеля задня вісь Nissan X-Trail 07-13 (вир-во CTR)
577 ₴
- В наявності
- Код: GV0669
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля задня вісь Nissan X-Trail 07-13 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0669 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 49.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 14.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577 ₴


