Топ продаж

Сайлентблок важеля задня вісь Nissan Qashqai 06-13 X-Trail 07-13 (вир-во CTR)
899 ₴
- В наявності
- Код: GV0674
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля задня вісь Nissan Qashqai 06-13 X-Trail 07-13 (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0674 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр зовнішній | 14.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


