Топ продаж

Втулка стаб. передня вісь d=23,4 Hyundai H350 15- (вир-во CTR)
183 ₴
- В наявності
- Код: GV0956
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стаб. передня вісь d=23,4 Hyundai H350 15- (вир-во CTR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0956 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.4 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴


