Топ продаж

Сальник двигуна N/FRONT VAG 32X47X10 PTFE (вир-во Elring)
494 ₴
- В наявності
- Код: 129.780
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна N/FRONT VAG 32X47X10 PTFE (вир-во Elring)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 129.780 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Dodge, Skoda, Jeep, Audi, Seat, Volkswagen, Chrysler |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴


