Втулка балки OPEL ASTRA H, MERIVA B, ZAFIRA B 04- зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35936 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Внутрішній діаметр | 13.2 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Місце встановлення | Задня права |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴



