Сайлентблок важеля BMW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36426 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Довжина | 54.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 47.2 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, 3, i8, #3 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3|X1|X3|i8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴



