Сайлентблок важеля OPEL ASTRA G, H, ZAFIRA A, B 98 перед. міст ззаду низ (Вир-во LEMFORDER)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 37688 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.4 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva, Zafira |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Astra|Meriva|Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011 ₴



