Топ продаж

Втулка стабілізатора CITROEN BERLINGO, PEUGEOT PARTNER 96- перед. міст (Вир-во SASIC)
128,48 ₴
- В наявності
- Код: 0945655
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора CITROEN BERLINGO, PEUGEOT PARTNER 96- перед. міст (Вир-во SASIC)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0945655 |
| Виробник | Sasic |
| Висота | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Berlingo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,48 ₴


