Втулка стабілізатора RENAULT MEGANE III 08-перед. міст (Вир-во SASIC)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2304032 |
| Виробник | Sasic |
| Висота | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴



