Топ продаж

Втулка стабілізатора FORD GALAXY, KUGA II, MONDEO IV, VOLVO V60 06 зад. міст (Вир-во SIDEM)
412 ₴
- В наявності
- Код: 801807
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора FORD GALAXY, KUGA II, MONDEO IV, VOLVO V60 06 зад. міст (Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 801807 |
| Виробник | Sidem |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy, Mondeo |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴


