Топ продаж

Втулка стабілізатора FORD MONDEO V 14- зад. міст (Вир-во SIDEM)
448 ₴
- В наявності
- Код: 803915
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора FORD MONDEO V 14- зад. міст (Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 803915 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴


