Топ продаж

Сайлентблок важеля MERCEDES CITAN, RENAULT KANGOO, CLIO IV, SCENIC II 02 перед. міст (Вир-во SIDEM)
485 ₴
- В наявності
- Код: 805630
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MERCEDES CITAN, RENAULT KANGOO, CLIO IV, SCENIC II 02 перед. міст (Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805630 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 47.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 33.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Kangoo, Scenic, Clio |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


