Топ продаж

Сайлентблок важеля MERCEDES CITAN, RENAULT CLIO IV, MEGANE II 02 перед. міст (Вир-во SIDEM)
640 ₴
- В наявності
- Код: 805631
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MERCEDES CITAN, RENAULT CLIO IV, MEGANE II 02 перед. міст (Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805631 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 58.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Kangoo, Scenic, Clio |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴


