Топ продаж

Втулка стабілізатора RENAULT FLUENCE, MEGANE III, SCENIC III 08-перед. міст (Вир-во SIDEM)
732 ₴
- В наявності
- Код: 805844
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора RENAULT FLUENCE, MEGANE III, SCENIC III 08-перед. міст (Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805844 |
| Виробник | Sidem |
| Внутрішній діаметр | 22.5 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 69.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴


