Топ продаж

Сайлентблок важеля TOYOTA COROLLA 01-09 перед. міст (Вир-во SIDEM)
604 ₴
- В наявності
- Код: 845620
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля TOYOTA COROLLA 01-09 перед. міст (Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 845620 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 34.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604 ₴


