Топ продаж

Сайлентблок важеля VW MULTIVAN V-VI, TRANSPORTER V-VI 03-перед. міст (Вир-во SIDEM)
585 ₴
- В наявності
- Код: 863626
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW MULTIVAN V-VI, TRANSPORTER V-VI 03-перед. міст (Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863626 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.2 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Transporter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴


