Топ продаж

Сайлентблок важеля AUDI A3, Q3, SEAT ALTEA XL, SKODA YETI, VW GOLF V-VI 03 перед. міст(Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863631 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Beetle, Octavia, A3, Superb, Eos, TT, Yeti, Passat, Tiguan, Golf, Scirocco, Alhambra, Altea, Leon, Q3, Jetta, Caddy, Touran |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴


