Сайлентблок важеля AUDI A3, SEAT ATECA, VW GOLF VII, TIGUAN 12 перед. міст (Вир-во SIDEM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863649 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 49.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Caddy, Passat, Tiguan, Golf, A3, Touran, Polo, Q4, Ibiza, Formentor, ID.3, ID.4, Superb, Leon, Q3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



